Ceremonija

Par mums

Kas mēs esam? Aizrautīgi vēstures entuziasti, kas iemīlējušu izsmalcināti šarmanto rokoko stilu, un pamazām sākam tuvāk iepazīt ari citus elegantos laikmetus.

Ko mēs darām? Dalāmies savās zināšanās un apsēstībā (labā šī vārda nozīmē) par 18. gadsimta modi. Valkājot izsmalcinātus 18. gs. stila tērpus, attēlojam aristokrātisko aprindu pārstāvjus un atdzīvinām vēstures ainas. Esam droši, ka, piedaloties mūsu programmās, iegūsiet neparastu kultūras pieredzi elegantas izklaides formā un izjutīsiet laikmeta garu.

Ar lielu cieņu pret vēsturi mēs sniedzam interaktīvu, izklaidējošu un izglītojošu priekšnesumu daudzveidīgai auditorijai. Cenšamies iespējami precīzi attēlot 18.gs. gaisotni un rekonstruēt vēsturisku atmosfēru, ņemot vērā mūsu piekritēju (klientu) augstās prasības un vēlmes. Mūsu sniegtie pakalpojumi ir ieguvuši atzinību apmeklētāju vidū no visdažādākajām pasaules valstīm, ko uztveram par kvalitātes zīmi.3 pils

Lai aplūkotu pilnu piedāvāto pakalpojumu aprakstu, lūdzu apmeklējiet Pakalpojumu lapu.

Kur mēs esam? Mūsu galvenā atrašanās vieta ir žilbinošā Rundāles pils, Kurzemes hercoga vasaras rezidence. Tās izsmalcinātie autentiskie interjeri diktē augstas prasības mūsu vēsturisko tērpu atdarinājumiem.

4 mezotne_10Mēs labprāt viesojamies arī romantiski mierīgajā Mežotnes pilī, kur programmas „Neoklasicisma lauku idille“ ietvaros labprāt atklājam firstienes Šarlotes fon Līvenas dzīves stāstu un pils likteni laikmetu griežos.

Arī mājīgajā un brīnišķīgi atjaunotajā Mazmežotnes muižā, kādreizējā firstu Līvenu dzimtas īpašumā, sagaidīsim zinātkāros viesus un kopīgi ceļosim modes vēsturē.

Bet, ja esat izvēlējies kādu citu pasākuma norises vietu, varam pārvietoties ne tikai laikā, bet arī telpā!

Ko mēs vēl darām? Aizrautīgi pētām modes vēsturi un oriģinālos tērpu paraugus, lai atdarinātu vēsturiski akurātus tērpus. Vēl jo vairāk mēs paši šujam, izgatavojam aksesuārus un veidojam frizūras (visbiežāk gan parūkas) un patiesi mīlam to darīt. Izstrādājam scenārijus, studējam vēsturi, lai nodrošinātu ne vien izklaidējošu, bet arī saturiski piepildītu programmu mūsu vēsturiski izglītotiem viesiem.

Domājot par to, kā Jūs varētu paņemt gabaliņu galantā gadsimta sev līdzi, radām smalkus aksesuārus, dāvanas un suvenīrus ar rokoko stila garu.

5 modests